• نمایندگی کانن  ایران

  نمایندگی رسمی کانن در ایران

  نمایندگی کانن در ایران ، منحصر به شرکت ایده آل دوربین ، به عنوان شناخته شده ترین برند فروش دوربین و لنز کانن میباشد.

  خدمات پس از فروش کانن در ایران CPS In Iran  نیز در تعهد تعمیرگاه مرکزی دوربین است که عنوان بزرگترین و مجهزترین تعمیرگاه دوربین ها و لنزهای کانن را داراست.

  نمایندگی کانن

  شرکت ایده آل دوربین به عنوان تنها نمایندگی رسمی کانن در ایران با پشتوانه تعمیرگاه مرکزی دوربین ، خدمات ذیل را برای کلیه دوربینها و لنزهای کانن ارائه میدهند:

  • 1- صدور کارت گارانتی اصلی کانن و ارائه خدمات پس از فروش کانن به واسطه آن
  • 2- صدور بیمه نامه اصلی کانن و ارائه خدمات منحصر به فرد و ویژه در خدمات پس از فروش کانن به واسطه آن
  • 3- صدور کارت کاربران ویژه کانن یا Canon VIP Card به عکاسانی که دوربین کانن DSLR دارند.
  • 4- برگزاری کلاس های آموزش عکاسی با دوربین های کانن در قالب Canon Academy
  • 5- تعمیرات دوربین های کانن اعم از تعمیر دوربین عکاسی کانن و تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن
  • 6- تعمیرات لنزهای کانن اعم از لنزهای پرایم کانن و لنزهای زوم کانن
  • 7- سرویسهای دوره ای دوربین برای تمامی دوربین هایی که با گارانتی اصلی کانن خریداری شده باشند.
  • 8- تعمیر انواع پرینترهای سلفی کانن

  • نمایندگی کانن - نمایندگی رسمی کانن

  • کمپانی Canon با هدف  ارایه خدمات پس از فروش و سرویس های ویژه برای  تعمیرات تخصصی انواع دوربین عکاسی و تصویر برداری متعلق به این برند جهانی ؛ و در راستای ارایه خدمات   کانن برای جامعه عکاسی در ایران  ؛ نمایندگی کانن در ایران   تأسیس شد 
  • نمایندگی کانن ایران ؛ در طول مدت تاسیس خود ؛ با برخورداری از دانش و فناوری روز دنیا در زمینه ارایه خدمات پس از فروش و تعمیرات دوربین کانن ؛ موفق به اخذ تاییدیه ها و گواهینامه های بین المللی از مراکز مورد تایید کمپانی کانن شده است.
   شایان ذکر است  که با بتوجه به روند رو به رشد این مرکز ,   نمایندگ
   ی کانن ایران در مدت کوتاهی  به دریافت گواهینامه  رسمی  ارایه خدمات پس از فروش برای انواع دوربین و لنز های ساخت کمپانی کانن شد ه است .
   در حال حاضر این مرکز به عنوان  یکی از برترین و تخصصی ترین مراکز نمایندگی کانن برای  انواع دوربینهای عکاسی DSLR و میرورلس  و انواع دوربین های فیلمبرداری ساخت کمپانی کانن است.
   همچنین تعمیرگاه مرکزی دوربین کانن درایران ؛ به عنوان یکی از محبوبترین مرکز تعمیرات دوربین عکاسی  ایران در بین عکاسان حرفه ای  و غیر حرفه ای مطرح می باشد.

  • نمایندگی کانن ایران

   در نمایندگی اصلی دوربین کانن ؛   یکی از اصلی ترین و مهمترین خدمات این نمایندگی  فروش انواع  دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای  به شمار می آید . 
  • نمایندگی کانن با برخورداری از کارشناسان خبره و مجرب  ؛ بهترین گزینه های قابل انتخاب را در دسترس خریداران دوربین های کانن قرار می دهند .

   دوربین ؛ یک ابزار الکترونیکی با تکنولوژی برتر است و آگاهی از عملکرد های آن به خودی خود و بدون دانش از فناوری ساخت آن , امکان پذیر نخواهد بود .

  • نمایندگی دوربین کانن در ایران ؛ از متخصص ترین کارشناسان خود در بخش فروش دوربین استفاده نموده است  . فروشگاه اصلی دوربین کانن ؛ فهرستی از بهترین و به روز ترین محصولات خود را در اختیار متقاضیان قرار داده و بیشترین راهنمایی های لازم را قبل از خرید در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .
   مشاوره خرید دوربین در نمایندگی کانن رایگان است .
   نمایندگی کانن بسیاری از افرادی که برای نخستین بار نسبت به خرید دوربین اقدام می کنند , از ویژگی ها و امکانات مختلفی که در دوربین های مختلف وجود دارند ؛ آکاهی نداشته و از این روی نسبت به انتخاب بهترین گزینه با توجه به بودجه موجود ؛ با شک و تردید بسیار زیادی رو به رو هستند.
   نمایندگی دوربین کانن در ایران ؛ از کارشناسان خبره خود در بخش فروش دوربین کانن استفاده می کند و این افراد با آگاهی که نسبت به فناوری به کار رفته در دوربین ها دارند ؛ با تشخیص سطح حرفه ای کاربر ؛ بهترین گزینه های خرید دوربین را به آنها معرفی می کنند .

   از آنجا که کمپانی کانن به طور مستمر به تولید دوربین های جدید مشغول است ؛ بنابراین ارایه آخرین اطلاعات در رابطه با فناوری و ویژگی های جدید موجود در جدیدترین محصولات ساخت کمپانی کانن نیز یکی از خدمات رایگانی است که در بخش فروش و مشاوره فروش دوربین کانن در این نمایندگی ارایه می شود .

 • سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ، به عنوان نمایندگی کانن در ایران بوده و با ارائه لیست قیمت نمایندگان فروش دوربین،  درصدد تسهیل خرید دوربین شما عزیزان می‌باشد.